جدید ترین عناوین خبری امروز
لنزوتک

توجه: رمز عبور شما به صورت اتوماتیک به ایمیل شما ارسال خواهد شد.

Whatsapp برای کسب و کارهای کوچک نرم‌افزاری مجزا منتشر کرد

نرم‌افزار پیام رسان واتساپ امروز نسخه مجزایی را برای استفاده کسب و کارهای کوچک و به هدف تسهیل ارتباط برقرار کردن شرکت‌ها و سازمان‌ها با مشتریان خود منتشر کرد. Whatsapp Business مشخصه‌ها و امکانات کلیدی را برای کسب و کارهای کوچک در نظر گرفته است، مانند پروفایل مختص کسب و کار شامل آدرس ایمیل، توضیح خدمات ارائه شده، آدرس دفاتر و شعبه‌ها، وبسایت کسب و کار، ابزار هوشمند پیغام رسانی شامل پیام های از پیش تعیین شده احوال پرسی، و پاسخ اتوماتیک زمان تعطیل بودن کسب و کار، و سیستم ارائه آمار تعداد پیغام‌های ارسال، دریافت و یا خوانده شده.

آن دسته از افرادی که برای روابط شخصی و کسب و کار خود از دو شماره تلفن مجزا استفاده می‌کنند می‌توانند بطور همزمان هر دو نسخه معمولی و نسخه ویژه کسب و کارها را بر روی گوشی خود نصب کرده و استفاده کنند. واتساپ بیزینس بر روی بستر تحت وب Whatsapp Web نیز قابل دسترسی است.

اسکرین شات واتساپ بیزینس - لنزوتک

طبق اعلام رسمی شرکت واتساپ، در گذر زمان و به مرور به پروفایل کسب و کارهایی که ثابت کنند که شماره تلفن مورد استفاده شده در حساب کاربری‌شان با شماره تماس اصلی کسب و کارشان یکسان است، نشانگر تائیدیه‌ای -مانند نشانه سبزرنگی که سال گذشته به حساب رسمی کسب و کارهای موجود در نسخه معمولی واتساپ اضافه شد- اهدا خواهد کرد. کاربران عادی واتساپ همچنان قادر خواهند بود به روال سابق به استفاده خود از این برنامه پیغام رسان اینترنتی ادامه داده و کنترل کاملی بر روی پیغام‌های دریافتی خود داشته و شماره‌هایی که دوست ندارند از آنها پیغامی دریافت کنند را بلاک کرده و یا حتی گزارش کنند.

نسخه کسب و کار نرم افزار پیام‌رسان واتساپ رایگان بوده و در فروشگاه نرم‌افزار گوگل در دسترس عموم قرار گرفته است. البته هنوز خبری از نسخه iOS این محصول جدید نیست. واتساپ بیزینس در حال حاضر در کشورهای اندونزی، ایتالیا، مکزیک، بریتانیا، و ایالات متحده امریکا عرضه شده و طی هفته‌های آینده بطور سراسری نیز عرضه خواهد شد.

 

انتهای مطلب./

ورود به سایت دیدگاه ها 0

دیدگاه بگذارید

Be the First to Comment!

  Subscribe  
Notify of