جدید ترین عناوین خبری امروز
لنزوتک

توجه: رمز عبور شما به صورت اتوماتیک به ایمیل شما ارسال خواهد شد.

تلگرام X - لنزوتک

Telegram X رسماً برای اندروید و iOS معرفی شد

وبسایت تلگرام بطور رسمی از نسخه جدید این اپلیکیشن شبکه اجتماعی رونمایی کرد. این نرم‌افزار دیگر بر پایه کدهای تلگرام نوشته نشده و از اول پایه ریزی و برنامه‌نویسی شده است تا بتواند نقص‌های نسخه معمولی تلگرام را برطرف کرده و ضمن حفظ تمامی امکانات و مشخصه‌های پیام‌رسان تلگرام، تجربه‌ای سریعتر، راحت‌تر و با کیفیت تر را به کاربران عرضه کند. این نرم‌افزار امروز بطور رسمی برای سیستم‌های عامل اندروید و iOS عرضه شد.

این نرم‌افزار همچنان در دوره آزمایشی به سر می‌برد ولی به گفته پاول دورف، موسس شبکه تلگرام، به احتمال زیاد این نسخه از اپلیکیشن تلگرام جایگزین نسخه معمولی کنونی آن خواهد شد.

تلگرام X نسبت به نسخه معمولی تلگرام سریعتر بوده و مصرف باتری بسیار کمتری دارد. مشخصه‌های ظاهری و رابط کاربری نسخه جدید تلگرام نیز تغییرات جدیدی را تجربه کرده است. همچنین، تلگرام X از حالت بدون حباب نیز برای متن چت‌ها پشتیبانی می‌کند و فضای ارسال متن را بهتر مدیریت کرده است. عکس‌های ارسالی در کانال‌ها نیز در این نسخه از نرم‌افزار تلگرام با عرض کامل صفحه نمایش نشان داده می‌شوند.

پخش کننده موسیقی و منو الصاق عکس، فایل و فیلم نیز در این نسخه بازطراحی شده‌اند.

انتشار رسمی تلگرام X - لنزوتک

نسخه iOS تلگرام X که با Objective C نوشته شده است سبک‌تر و سریع‌تر از نسخه عادی این نرم‌افزار در سیستم عامل iOS بوده و مصرف باتری بهینه‌تری نیز دارد. ظاهر نسخه تلگرام X در سیستم عامل iOS شباهت بسیار زیادی به نسخه معمولی این نرم‌افزار دارد.

هنوز خبر تائید شده‌ای در این باره اعلام نشده است، اما به نظر می‌رسد این نسخه از تلگرام پایه اصلی تغییرات جدیدی باشد که همه کاربران در انتظار آن هستند؛ تغییراتی از قبیل قابلیت بلاک‌چین BlockChain و ارز مجازی تلگرام.

 

ورود به سایت دیدگاه ها 0

دیدگاه بگذارید

Be the First to Comment!

  Subscribe  
Notify of