جدید ترین عناوین خبری امروز
لنزوتک

توجه: رمز عبور شما به صورت اتوماتیک به ایمیل شما ارسال خواهد شد.

ورژن جدید Galaxy Note 8 معرفی شد

فعلاً (حداقل تا زمان عرضه Samsung Galaxy S9) گوشی گلکسی نوت ۸ بهترین گوشی است که می‌توانید از سامسونگ بخرید. البته انتظار نداشته باشید که بتوانید نسخه جدیداً معرفی شده این گوشی را در بازار به راحتی پیدا کنید.

دلیل این مسئله این است که سامسونگ به تازگی نسخه‌ای از گوشی پرچمدار خود را معرفی کرده است که به بازار جهانی عرضه نخواهد شد.

سامسونگ امروز چهارشنبه از نسخه تولید محدود گوشی نوت ۸ خود که برای المپیک زمستانی ۲۰۱۸ پیونگ چنگ طراحی شده است رونمایی کرد. این گوشی تنها در میان ورزشکاران شرکت‌ کننده در این مسابقات، و دست‌اندرکاران این المپیک توزیع خواهد شد.

قبل از اینکه زیاد ذوق زده شوید باید اعلام کنیم که این گوشی از لحاظ طراحی بدنه، امکانات یا کارآیی هیچ تفاوتی با نسخه اصلی آن نداشته و تجربه استفاده‌کنندگان از آن هیچ برتری یا کاستی نسبت به خریداران گوشی‌های معمولی نوت ۸ نخواهد داشت. سامسونگ تنها ۴۰۰۰ عدد از این گوشی‌ها را برای عرضه آماده کرده است، بنابراین نباید انتظار داشته باشید به راحتی بتوانید آن را در بازار پیدا کنید و یا حتی از نزدیک ببینید.

نسخه المپیک ۲۰۱۸ گلکسی نوت ۸ - لنزوتک

در واقع تنها چیزی که تغییر‌ کرده است رنگ این گوشی است:

در نسخه تولید محدود المپیک زمستانی ۲۰۱۸ پیونگ چنگ، که بطور اختصاصی برای این سری مسابقات طراحی شده است، از قابی سفید و مشکی براق با چند حلقه طلایی برای ایجاد ظاهری زمستانی و یادآور مشعل و بازی‌های المپیک استفاده شده است. این نمایشی است از هدف جنبش المپیک برای ایجاد اتحاد میان تمامی کشورهای دنیا از پنج کره خاکی.

ورزشکاران دریافت کننده این گوشی همچنین از عکس پس زمینه‌ای با موضوع المپیک زمستانی و نرم‌افزارهایی برای “کمک به تجربه هرچه بیشتر بازی‌های المپیک زمستانی” بهره خواهند برد.

نسخه المپیک زمستانی گلکسی نوت ۸ - لنزوتک

سامسونگ همچنین در یادداشتی عنوان کرده است که ورزشکاران پارالمپیک نیز یک گوشی گلکسی نوت ۸ بعنوان هدیه دریافت خواهند کرد. نکته قابل توجه در این خبر این است که این ورزشکاران نسخه معمولی این گوشی را دریافت خواهند کرد و تنها چیزی که به آنها بعنوان شرکت‌کنندگان در مسابقات المپیک زمستانی پیونگ چنگ هدیه شده است قاب محافظی است که بر روی آن لوگوی المپیک چاپ شده است.

از یک‌ طرف، اینکه سامسونگ به فکر ورزشکاران مسابقات پارالمپیک نیز بوده است ستودنی است، اما از طرفی هم جای تاسف دارد که رفتار سامسونگ نسبت به این ورزشکاران در مقایسه با ورزشکاران بدون نواقص فیزیکی تفاوت دارد.

ورود به سایت دیدگاه ها 0

دیدگاه بگذارید

Be the First to Comment!

  Subscribe  
Notify of