جدید ترین عناوین خبری امروز
لنزوتک

توجه: رمز عبور شما به صورت اتوماتیک به ایمیل شما ارسال خواهد شد.

خشکسالی، پایان غم‌انگیز زمین - لنزوتک
دانشمندان سراسر جهان اعلام کردند:

زمان مرگ زمین مشخص شد

به تازگی گروهی از دانشمندان جهان اعلام کرده‌اند که بر اساس محاسبات صورت گرفته طی سالهای اخیر، زمین تا ۵ میلیارد سال آینده دیگر زنده نخواهد بود. آنها دلیل این نابودی غم‌انگیز را نیز کشف کرده‌اند: خشکسالی.

پایانی تلخ

به اعتقاد دانشمندان، با نزدیک شدن خورشید به “نقطه جوش” خود، رویدادهای ناگواری برای زمین و دیگر سیاره‌های منظومه شمسی رخ خواهد داد و آخرین و مهمترین این آثار منفی، خشکسالی بی‌سابقه‌ای خواهد بود که مرگ سیاره زیبای ما را رقم خواهد زد. در نتیجه تغییرات ناگهانی آب و هوایی بر روی سیاره زمین، تمامی آب‌های سطحی و زیرزمینی سیاره زمین از بین خواهد رفت و در دمای کره خاکی به شدت افزایش خواهد یافت.

متخصصین بر این باورند که این تغییرات برای تمامی ساکنین سیاره ملموس بوده و به مانند تغییر دمایی ناگهانی هزاره‌های گذشته که باعث نابودی بسیاری از جانداران از جمله دایناسورها شده است، به زندگی تمامی جمعیت این سیاره پایان خواهد داد.

با آرزوی سلامتی برای زنبورها

پیش از این نیز نشریه تلکراف به نقل از دانشمندان و محققین چندین دلیل احتمالی نابودی زمین را مورد بررسی قرار داده بود که از جمله آنها می‌توان به حمله بیگانگان فضایی، برخورد سیاره‌ای ناشناخته با کره خاکی، نابودی به خاطر تغییرات خورشید، تغییر قطب‌های مغناطیسی فضا، آتشفشان‌ها، نابودی و جنگ بر سر نفت و از همه جالب‌تر، نابودی سیاره به خاطر انقراض نسل زنبورها اشاره کرد.

منبع: سیوتایم

ورود به سایت دیدگاه ها 0

دیدگاه بگذارید

Be the First to Comment!

  Subscribe  
Notify of