جدید ترین عناوین خبری امروز
لنزوتک

توجه: رمز عبور شما به صورت اتوماتیک به ایمیل شما ارسال خواهد شد.

حالت متن استوری اینستاگرام - لنزوتک

تایپ مُد: اشتراک گذاری متن در استوری ایستاگرام

جدیدترین حالت معرفی شده برای استوری‌ اینستاگرام این اپلیکیشن را کمی از ذات خود دور کرده است. “حالت متن” که از امروز به مرور برای تمامی کاربران اینستاگرام فعال می‌شود، به شما اجازه خواهد داد تا به استوری خود صفحاتی اضافه کنید که در آنها دیگر خبری از تصاویر و ویدیو نیست و تنها متن است و پس زمینه! کاربران از امروز قادر خواهند بود تا از میان صفحات پس زمینه رنگی و قابل تغییر، استایل‌های نوشتاری مختلف و فونت‌های خاص – مانند فونت نئون- استفاده کرده و هر آنچه در ذهن دارند را با دیگران به اشتراک بگذارند.

به شخصه هنوز دلیل این کار برای ما در لنزوتک چندان واضح نیست زیرا اکثر افراد تنها به این دلیل از اینستاگرام استفاده می‌کنند که تنها با دیدن عکس یا ویدیو نیازهای ارتباط اجتماعی خود را برطرف کرده و اجباری به خواندن متن‌های طولانی کاربران ندارند. شاید تنها تفاوت اصلی اینستاگرام با توئیتر یا فیس‌بوک همین مشخصه بود که دیگر وجود ندارد.

حالت متن استوری اینستاگرام - لنزوتک

به نظر می‌رسد که فیس‌بوک قصد دارد کم کم تمامی امکانات پلتفرم اجتماعی خود را وارد اینستاگرام کند. حالت متن یکی از امکاناتی است که چند وقت پیش برای پست‌های فیس‌بوک معرفی شد و پس از آن به مسنجر و استوری فیس‌بوک اضافه شد. اکنون این حالت نه چندان جالب به اینستاگرام افزوده شده است و شما باید از هرآنچه بصورت شبانه روز در ذهن افراد می‌گذرد مطلع شوید!

حالت تایپ متن در فیسبوک - لنزوتک

مثال‌های دیگری نیز وجود دارد که نشان می‌دهد اینستاگرام کم کم در حال خارج شدن از مسیر اصلی خود است. پیغام مستقیم در اینستاگرام آخرین زمان فعالیت افراد را به شما نشان می‌دهد. پیغام‌ها نشانگر خوانده شدن داشته و دیگر از شر هیچ کس در امان نیستید و جالب اینکه این حالت را نمی‌توان خاموش یا غیرفعال کرد.

کاربران حالا دیگر می‌توانند از عکس‌ها و ویدیوهایی که قبلاً با دیگران به اشتراک گذاشته‌اند آرشیو تهیه کرده و بدون حذف کردن آنها، خاطرات خود را برای خود نگه داشته و در عین حال از معرض دید دیگران مخفی کنند. اینها برخی از امکانات جدید اینستاگرام است که ناخودآگاه آدم را یاد فیس‌بوک می‌اندازد!

امیدواریم که اینها آخرین ارثیه‌های دریافتی اینستاگرام از فیس‌بوک باشد و مسیر این دو پلتفرم اجتماعی از یکدیگر کمی فاصله داشته باشد.

ورود به سایت دیدگاه ها 0

دیدگاه بگذارید

Be the First to Comment!

  Subscribe  
Notify of